Szelesiówka Pensjonat & SPA *** I Milcz koło Chodzieży

Entry-header image

Udogodnienia Pensjonatu Szelesiówka

 
 

 
 

 

Balia i sauna

Dla miłośników tradycyjnego relaksu, sauna fińska to idealne miejsce. Wysoka temperatura i niska wilgotność powietrza pomogą Ci się poczuć zrelaksowanym i odprężonym.

 
 

 

Szybkie WiFi

W naszym pensjonacie stajesz się darmowym WiFi, aby pozostać w kontakcie z bliskimi i przyjaciółmi podczas odpoczynku.

 
 

 

Strefa Relaksu

Strefa relaksu z podgrzewaną ławką, ścianką solną, sauną fińską i profesjonalnym jacuzzi to idealne miejsce dla osób poszukujących relaksu i odpoczynku.

 
 

Wypożyczalnia rowerów

Plac zabaw

Restauracja

Strefa SPA

 

 
 

Udogodnienia

Pensjonat jest trzygwiazdkowym obiektem położonym z dala od zgiełku miasta, pośród natury. Okolica jest spokojna i idealna na spacery i przejażdżki rowerowe. Pensjonat oferuje nie tylko relaks i komfort, ale także doskonałe zaplecze do organizacji imprez biznesowych, takich jak konferencje, szkolenia, spotkania. Pensjonat oferuje przytulne pokoje i studia z łazienkami, nowoczesną strefę spa i wellness z sauną i jacuzzi, placem zabaw, oraz liczne udogodnienia, takie jak szybkie Wi-Fi, parking i ogród. Pensjonat szczyci się swoją kuchnią, m.in. restauracją  Szelesiówka, w których serwowane są pyszne śniadania, autorskie menu oraz regionalne piwa. Pensjonat zapewnia również wypożyczalnię rowerów.

 

TV

 

Bar

 

Duże łóżka

 

Klimatyzacja

 

Strefy dla palaczy

 

Łazienki