Odpocznij w naszej strefie relaksu

Ścianka solna
i podgrzewana ławka

Ścianka solna
i podgrzewana ławka

Strefa relaksu z podgrzewaną ławką, ścianką solną, sauną fińską i jacuzzi to idealne miejsce dla osób poszukujących relaksu i odpoczynku.

Ławka z podgrzewanym siedzeniem jest jednym z najlepszych sposobów na rozgrzanie i rozluźnienie mięśni. To świetna opcja dla osób, które chcą się odprężyć i zrelaksować, ale jednocześnie nie chcą się przegrzać w saunie.

Obok ławki znajduje się ścianka solna, która może pomóc w złagodzeniu objawów alergii, astmy, chorób układu oddechowego i poprawić stan skóry. Ścianka solna jest wykonana z naturalnego kamienia solnego, który jest bogaty w minerały i mikroelementy, takie jak magnez, potas, wapń i żelazo. Oddychając powietrzem zasobionym tymi składnikami, Twoje ciało może skorzystać z ich korzystnego działania.

Drewniane wiadro prysznicowe, zwane wiadrem Bossmana służy do schładzania organizmu po zakończeniu seansu w saunie. Zapewnia niezwykłe doznania w momencie gdy po wyjściu z gorącej sauny, schładzamy ciało dużą ilością zimnej wody.

 

Sauna fińska i jaccuzi

Dla miłośników tradycyjnego relaksu, sauna fińska to idealne miejsce. Wysoka temperatura i niska wilgotność powietrza pomogą Ci się poczuć zrelaksowanym i odprężonym. Sauna fińska może pomóc w zmniejszeniu stresu, złagodzeniu bólu mięśni i stawów, a także poprawie krążenia krwi.

Nasze profesjonalne jacuzzi to doskonałe miejsce do końcowego relaksu. Gorąca woda i delikatne bąbelki masujące pomogą rozluźnić mięśnie, zmniejszyć napięcie i zminimalizować stres. To idealny sposób na zakończenie odpoczynku w naszej nowoczesnej Strefie Relaksu.

Zewnętrzna strefa relaksu

Strefa Relaksu zewnętrznego z balią i sauną to idealne miejsce dla miłośników natury, którzy szukają odprężenia i wyciszenia.
W pobliżu tej strefy znajdują leżaki oraz taras, gdzie nasza obsługa również będzie do Waszej dyspozycji i zaoferuje pyszne desery oraz napoje.

Balia drewniana

Balia to doskonałe miejsce na relaks zimą jak i latem. Gorąca woda i delikatne bąbelki masujące pomogą rozluźnić mięśnie, zmniejszyć napięcie i zminimalizować stres. Dodatkowo poprawiają krążenie i wzmacniają pracę serca. Osoby cierpiące na nerwobóle, choroby narządów ruchu czy bóle stawów
oraz kręgosłupa mogą wiele zyskać podczas korzystania z balii.

Sauna w strefie zewnętrznej

Sauny od niepamiętnych czasów znane są ze swoich właściwości detoksykujących i relaksujących. Są określane przez ekspertów jako terapia cieplna dla ciała i umysłu. I nie bez powodu. Regularne korzystanie z sauny zapewnia nie tylko piękną skórę, ale także bardzo skutecznie redukuje codzienne zmęczenie.

Nasza sauna drewniana ma idealną temperaturę, by pozwolić Ci w pełni się zrelaksować. To również doskonałe miejsce na wypoczynek po aktywności fizycznej lub ciężkim dniu pracy.

Głównym założeniem seansu w saunie jest sprawienie, że nasze organy wewnętrzne odczują niewielką “gorączkę”. Taki stan wzmaga produkcję ciałek odpornościowych we krwi, które skutecznie zabijają wirusy i bakterie. Jeśli masz niewielki katar bądź dopadło Cię przeziębienie – 15 minutowy seans w saunie zdziała cuda! Bezpośrednio po saunie zastosuj naprzemiennie gorący i zimny prysznic, a poprawisz nie tylko ukrwienie, ale i rozluźnisz napięte mięśnie. To również gwarancja doskonałego samoopoczucia!

Nie czekaj już dłużej i odwiedź naszą Strefę Relaksu z balią drewnianą oraz sauną. Odkryj nowe doznania i poczuj się zrelaksowany i odprężony!

Strefa Dziecka

 

 

Dla naszych najmłodszych Gości również nie zabranie atrakcji!

Specjalnie z myślą o Was stworzony został ten wyjątkowy plac zabaw na świeżym powietrzu.

Regulamin strefy SPA – pobierz :

Wymagane pola *

Milcz 1, 64-800 Chodzież