Szelesiówka Pensjonat & SPA *** I Milcz koło Chodzieży

Entry-header image

Pensjonat Szelesiówka & SPA ***

Pensjonat Szelesiówka Wellness i Spa to wyjątkowe miejsce, zlokalizowane w malowniczej okolicy

 
 

ZRELAKSUJ SIĘ I ODPOCZNIJ

Witamy w Pensjonacie Szelesiówka

 

Pensjonat Szelesiówka & SPA położony jest w miejscowości Milcz, z dala od zgiełku miasta. Czas płynie tutaj wolniej. Można u nas odetchnąć świeżym powietrzem, pospacerować, a także skorzystać ze Strefy Relaksu.

Usytuowany został w otoczeniu natury, jak to niektórzy nasi Goście mówią – blisko wszystkiego, co ważne, czyli według niektórych –  pośrodku niczego.

Nazwa Szelesiówka powstała od nazwiska pierwszego właściciela tego terenu – Szeleś, który jest spokrewniony z właścicielem obiektu, jednocześnie odnosi się do otaczającej go piękna natury.

Pensjonat Szelesiówka & SPA to wyjątkowe miejsce, zlokalizowane w malowniczej okolicy, która sprzyja wypoczynkowi. Jest to idealne miejsce dla osób, które chcą oderwać się od codzienności, odpocząć od zgiełku miasta i zregenerować swoje siły.

 
 
 
 

DLA PRAWDZIWYCH KONESERÓW WYPOCZYNKU

Przytulne pokoje,
pyszne jedzenie i nasza nowość – Strefa Relaksu

Dla Gości pragnących zostać u nas na dłużej czeka przytulnie urządzony 3-gwiazdkowy Pensjonat, oferujący spokojny sen w komfortowych i eleganckich pokojach, przyjazną obsługę oraz smaczne śniadania na dobry początek kolejnego dnia.

Pensjonat Szelesiówka & SPA to także malowniczo położona restauracja, specjalizujący się w organizacji wesel oraz wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych i biznesowych. Wyróżnia ją niebanalnym charakter wnętrz oraz wysoka jakość świadczonych usług. Wszystkie dania przygotowywane są z wyjątkową starannością, zainspirowane naturą.

Dla najmłodszych Gości, poza dziecięcym menu przygotowaliśmy kącik- drewniany plac zabaw na świeżym powietrzu.

Wieczory umili czas spędzony w Strefie Relaksu wyposażonej w saunę fińska, jacuzzi z hydro masażem, gorącą ławkę, ściankę solną, wiadro bosmana oraz leżaki. Wszystko to jest gwarancją wypoczynku w relaksującej atmosferze.

Oferowane przez nas usługi są zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić pełen relaks i odprężenie.

 
 
 
 

czas tu leci wolniej…

Malownicza okolica
i atrakcje w pobliżu

 
 

Nazwa Szelesiówka  powstała od nazwiska pierwszego właściciela tego terenu – Szeleś, który jest spokrewniony z właścicielem obiektu, jednocześnie odnosi się do otaczającej obiekt piękna natury.

Zobacz wszystkie atrakcje w pobliżu

Pensjonat Szelesiówka & Spa to idealne miejsce dla osób, które chcą odpocząć, zrelaksować się i zregenerować siły. To wyjątkowe miejsce, w którym atmosfera sprzyja wypoczynkowi i relaksowi, a wysoka jakość usług gwarantuje pełne zadowolenie gości – mnóstwo atrakcji w pobliżu :

 • Dolina Noteci
 • Chodzieski Stok Narciarski o długości 300m
 • Zalesione wzniesienia morenowe – położone na południowy zachód od miasta z najwyższym punktem Pojezierza Wielkopolskiego – Gontyńcem Szlar R-1a
 • Jezioro Miejskie i Promenada Chodzież pieszo-rowerowa, przystanie żeglarskie i motorowodne, ogródki piwne, lodziarnia, kryta pływalnia “Delfin” oraz plac zabaw i skatepark, Jezioro Karczewnik, Jezioro Strzeleckie
 • Paintball
 • Rejs stateczkiem Chodzieżanką po jeziorze Miejskim
 • Kino Noteć, Amfiteatr
 • Strzelnica
 • Kościół Św. Floriana
 • Kościół N.M.P.
 • Wakeboard Margonin
 • Trasa Spływu Kajakowego po rzece Noteć
 • Szwajcaria Chodzieska – szlaki https://www.gochodziez.pl/routes