Apartamenty Centrum

Apartamenty CENTRUM

Mickiewicza 2, Chodzież

Kamienica znajduje się w bocznej, zacisznej uliczce w ścisłym centrum miasta. Dostępny przy budynku parking należy do płatnej strefy parkowania w godzinach od 8:00 do 18:00 od poniedziałku do piątku.

W budynku znajdują się 4 apartamenty – jeden na parterze, trzy na piętrze. W każdym z nich znajduje się pokój dzienny z rozkładaną sofą, aneks kuchenny wyposażony w niezbędny sprzęt pozwalający na samodzielne przygotowanie posiłków oraz nowoczesną łazienkę z kabiną prysznicową. Ponadto w każdym apartamencie znajduje się telewizor z płaskim ekranem oraz pojemna szafa na ubrania. Dysponujemy jednym miejscem parkingowym, które można wykupić telefonicznie w cenie 20 zł za dobę.

Na życzenie Gości dowozimy śniadania w cenie 35zł/os.

Dzięki temu, że obiekt położony jest w ścisłym centrum miasta, Goście mają wiele możliwości spędzania czasu wolnego. Bliskość sklepów, barów i restauracji pozwala spokojnie zorganizować posiłki na czas pobytu. Ponadto położony niedaleko Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji nad Jeziorem Chodzieskim stanowi gwarancję atrakcje dla amatorów rekreacji, typu spacery, jazda na rowerze, na rolkach, tenis ziemny, pływanie i wiele innych.

Apartament Centrum (5)

Apartament nr 5 – rodzinny apartament typu suite

Apartament nr 5 znajduje się na pierwszym piętrze kamienicy. Do dyspozycji Gości są dwa pokoje , w tym jeden oddzielający szklaną szybą część sypialnianą od dziennej ,w której znajduje się rozkładana kanapa. W drugim pokoju znajduje się aneks kuchenny, stół z krzesłami i również kanapa z funkcją spania. Apartament posiada prywatną łazienkę.

 

Szczegóły

Apartament Centrum (4)

Apartament nr 4 z balkonem
Rodzinny apartament, w którym do dyspozycji Gości jest część kuchenna z aneksem oraz jedną rozkładaną kanapą, część dzienna z dwoma rozkładanymi kanapami i balkonem oraz łazienka.

Szczegóły

 

Apartament Centrum (3)

Apartament nr 3
Apartament nr 3 dwa dwóch osób usytuowany został na pierwszym piętrze. Do dyspozycji Gości jest pokój z rozkładaną kanapą oraz strefa jadalnianą z aneksem kuchennym. W apartamencie znajduje się łazienka.

Szczegóły

Apartament Centrum (2)

Apartament nr 2

Apartament rodzinny nr 2 usytuowany został na parterze. Znajduje się w nim strefa dzienna z dwiema rozkładanymi kanapami, pokój z aneksem kuchennym i rozkładanym narożnikiem oraz łazienka.

SzczegółyInformacje i rezerwacja : +48 500 048 297

Informacje i rezerwacja : +48 884 884 935

 

Wynajmij u nas apartament, skontaktuj się  z nami i zapytaj o wolne terminy
Wszystko będzie perfekcyjnie przygotowane i gotowe na Twój przyjazd.

Wymagane pola *

Milcz 1, 64-800 Chodzież