Zadzwoń
+48 884 884 935
Cena pokoju:
od 110zł

Pokoje ekonomiczne

Pokoje w świetnej cenie?
Dobry wybór dla mniej wymagających.W Szelesiówce na gości czekają również pokoje ekonomiczne z łóżkami pojedynczymi oraz wspólną łazienką na korytarzu.
Każdy z nich jest urządzony i wyposażony w standardzie trzygwiazdkowym. To wybór dla każdego, kto poszukuje przede wszystkim spokojnego noclegu, będąc poza domem.
Dodatkowo możliwość wykupienia śniadania w cenie 20 zł/os.
Bardzo smaczne i różnorodne dania... wyśmienita kawa i herbata.

Poczuj się wygodnie...

Dostępne pakiety

Bycie z dala od zgiełku miast, nie oznacza rezygnacji z przyjemności, tych małych i większych ale zawsze dostępnych poniżej:

Jesteśmy na
Rezerwujesz?
eu PROW
„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie”.

Operacja pn. Poszerzenie oferty turystycznej obszaru LSR o obiekt noclegowy Pensjonat "Szelesiówka", mająca na celu zaoferowanie innowacyjnych na terenie LGD, wysokiej jakości usług wypoczynkowo-noclegowych oraz rozwój przedsiębiorstwa, poprzez remont i wdrożenie całorocznego obiektu noclegowego, a także utworzenie 4 miejsc pracy i ich utrzymanie przez okres co najmniej 3 lat od daty płatności końcowej dotacji, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Adres

PENSJONAT SZELESIÓWKA
Milcz 1, 64-800 Chodzież, Polska

Kontakt

M (+48) 884 884 935

Napisz do nas
©2022 SZELESIÓWKA, all right reserved