Zadzwoń
+48 884 884 935
Cena pokoju:
od 160zł

Pokój 3-osobowy

Rodzinnie? A może pobyt biznesowy?

Wyższy standard z aneksem kuchennym.
W naszym pensjonacie mamy również 2 pokoje typu studio z aneksem kuchennym. Jest to studio, w którym znajdują się dwa niezależne pokoje, a w każdym z nich łóżko typu queen size, biurko z zestawem do parzenia kawy i herbaty. W studio znajduje się również garderoba oraz aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem, które pozwala na samodzielne przygotowanie posiłków. Ponadto jest tam również łazienka z prysznicem i zestawem kosmetyków hotelowych.
Komfort bez aneksu.
Oferujemy również 2 rodzinne pokoje typu studio. Każde z nich składa się z dwóch niezależnych pokoi, jeden z nich z łóżkiem małżeńskim, drugi natomiast z dwoma łóżkami pojedynczymi. W każdym z pokoi jest szafa na ubrania, biurko z zestawem do parzenia kawy i herbaty, minilodówka, stolik kawowy z dwoma pufami. W pokoju znajduje się również garderoba oraz łazienka z prysznicem w której na gości zawsze czeka komplet ręczników oraz zestaw kosmetyków hotelowych.
A dla mniej wymagających...
czekają pokoje 3-4 osobowe pokoje ekonomiczne, w standardzie trzygwiazdkowym, ze wspólną łazienką na korytarzu.

Poczuj się wygodnie...

Dostępne pakiety

Bycie z dala od zgiełku miast, nie oznacza rezygnacji z przyjemności, tych małych i większych ale zawsze dostępnych poniżej:

Jesteśmy na
Rezerwujesz?

Adres

PENSJONAT SZELESIÓWKA
Milcz 1, 64-800 Chodzież, Polska

Kontakt

M (+48) 884 884 935

Napisz do nas
©2020 SZELESIÓWKA, all right reserved