Zadzwoń
+48 884 884 935
Cena pokoju:
od 110 zł

Pokój 1-, 2-osobowy

Pokój dla 1 lub 2 osób? Spokojny sen gwarantowany.Standard z łazienką...
W naszym pensjonacie oferujemy 6 pokoi 2-sosobowych w standardzie z łazienką, wśród których mogą Państwo wybrać pomiędzy łóżkiem małżeńskim a dwoma łóżkami pojedynczymi.
Komfort + nowoczesność...
Są to pokoje komfortowe, w których znajdziemy szafę na ubrania, biurko z zestawem do parzenia kawy i herbaty, minilodówkę, stolik kawowy z dwoma pufami oraz garderobę.
W pokoju znajduje się również nowoczesna łazienka z kabiną prysznicową, w której na gości zawsze czeka komplet ręczników oraz zestaw kosmetyków hotelowych.

Udogodnienia:
Pościel

Poczuj się wygodnie...

Dostępne pakiety

Bycie z dala od zgiełku miast, nie oznacza rezygnacji z przyjemności, tych małych i większych ale zawsze dostępnych poniżej:

Jesteśmy na
Rezerwujesz?
eu PROW
„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie”.

Operacja pn. Poszerzenie oferty turystycznej obszaru LSR o obiekt noclegowy Pensjonat "Szelesiówka", mająca na celu zaoferowanie innowacyjnych na terenie LGD, wysokiej jakości usług wypoczynkowo-noclegowych oraz rozwój przedsiębiorstwa, poprzez remont i wdrożenie całorocznego obiektu noclegowego, a także utworzenie 4 miejsc pracy i ich utrzymanie przez okres co najmniej 3 lat od daty płatności końcowej dotacji, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Adres

PENSJONAT SZELESIÓWKA
Milcz 1, 64-800 Chodzież, Polska

Kontakt

M (+48) 884 884 935

Napisz do nas
©2022 SZELESIÓWKA, all right reserved