Zadzwoń
+48 884 884 935

O nas, czyli krótko o odpoczynku

wycieczka rowerowa 1

Podróż służbowa, wypad z rodziną poza miasto...
w każdym przypadku ważny jest solidny wypoczynek i odprężenie.

Położony blisko natury...
Pensjonat SZELESIÓWKA, to nowoczesny obiekt trzygwiazdkowy w sąsiedztwie lasu oraz łąk nadnoteckich, gdzie z dala od zgiełku, możesz wypocząć przed kolejnym dniem pracy lub cieszyć się wolnym czasem w bliskości z naturą. Bliskość trasy Chodzież - Kaczory, to jego dodatkowy atut.
Przyjedź, a nie zawiedziesz się.
Czekają tu na Ciebie komfortowe pokoje dwuosobowe oraz pokoje typu studio dla 3-4 osób, wyposażone w telewizory smart, zestaw do parzenia kawy i herbaty, minilodówkę oraz nowoczesne łazienki z prysznicami. Na terenie naszego obiektu dostępna jest darmowa sieć wifi oraz bezpłatny monitorowany parking.

Czas wolny...
W czasie wolnym goście mogą wypocząć na zewnątrz w ogrodowym kąciku wypoczynkowym lub też skorzystać z naszych unikalnych w całym regionie atrakcji, jaką jest sauna typu ruska bania oraz balia zewnętrzna. Po regenerującym noclegu można zjeść u nas śniadanie w formie bogatego bufetu, a przy tym rozkoszować się pyszną kawą z ekspresu. Tym co wyróżnia nasz pensjonat jest zastosowanie nowoczesnych rozwiązań, zachowując sielski klimat.

Poczuj się wygodnie...


Jesteśmy na
Rezerwujesz?
eu PROW
„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie”.

Operacja pn. Poszerzenie oferty turystycznej obszaru LSR o obiekt noclegowy Pensjonat "Szelesiówka", mająca na celu zaoferowanie innowacyjnych na terenie LGD, wysokiej jakości usług wypoczynkowo-noclegowych oraz rozwój przedsiębiorstwa, poprzez remont i wdrożenie całorocznego obiektu noclegowego, a także utworzenie 4 miejsc pracy i ich utrzymanie przez okres co najmniej 3 lat od daty płatności końcowej dotacji, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Adres

PENSJONAT SZELESIÓWKA
Milcz 1, 64-800 Chodzież, Polska

Kontakt

M (+48) 884 884 935

Napisz do nas
©2022 SZELESIÓWKA, all right reserved