Zadzwoń
+48 884 884 935
Cena pokoju:
od 200zł

Apartamenty Centrum

Ustronna lokalizacja i spokój w centrum miasta.

Apartamenty położone są w bocznej, zacisznej uliczce znajdującej się ścisłym centrum miasta. Dostępny przy budynku parking należy do płatnej strefy parkowania w godzinach od 8:00 do 18:00 od poniedziałku do piątku. W budynku znajdują się 4 apartamenty, jeden na parterze, trzy na piętrze. W każdym z nich znajdziemy pokój dzienny z rozkładaną sofą oraz w aneks kuchenny wyposażony w sprzęt pozwalający na samodzielne przygotowanie posiłków. Ponadto każdy z apartamentów posiada nowoczesną łazienkę z kabiną prysznicową, a także telewizor z płaskim ekranem oraz pojemne szafy na ubrania.
Dzięki temu, że obiekt położony jest w ścisłym centrum miasta, goście mają wiele możliwości spędzania czasu wolnego. Bliskość sklepów, barów i restauracji pozwala spokojnie zorganizować posiłki na czas pobytu. Ponadto położony niedaleko Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji nad Jeziorem Chodzieskim zapewni atrakcje dla amatorów rekreacji, typu spacery, jazda na rowerze, na rolkach, tenis ziemny, pływanie i wiele innych.

 

Udogodnienia:
TV SMART, Ekspres do kawy, Ręczniki, Pościel, Aneks kuchenny, Czajnik elektryczny, Żelazko i deska do prasowania

Poczuj się wygodnie...

Dostępne pakiety

Bycie z dala od centrum miasta nie oznacza rezygnacji z przyjemności.
Sprawdź czym dysponuje nasz obiekt :)

Dla dzieci

 


W trosce o naszych najmłodszych Gości przy pensjonacie powstawł nowoczesny plac zabaw. 

33910CFD 66A3 45AA AE73 58CD2C963FFA

#1

Jesteśmy na
Rezerwujesz?
eu PROW
„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie”.

Operacja pn. Poszerzenie oferty turystycznej obszaru LSR o obiekt noclegowy Pensjonat "Szelesiówka", mająca na celu zaoferowanie innowacyjnych na terenie LGD, wysokiej jakości usług wypoczynkowo-noclegowych oraz rozwój przedsiębiorstwa, poprzez remont i wdrożenie całorocznego obiektu noclegowego, a także utworzenie 4 miejsc pracy i ich utrzymanie przez okres co najmniej 3 lat od daty płatności końcowej dotacji, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Adres

PENSJONAT SZELESIÓWKA
Milcz 1, 64-800 Chodzież, Polska

Kontakt

M (+48) 884 884 935

Napisz do nas
©2022 SZELESIÓWKA, all right reserved